Team

Met een divers, gedreven en dynamisch team werken wij iedere dag met veel passie aan het verduurzamen van de gebouwde omgeving. Maak hier kennis met de medewerkers van DGBC.  

Annemarie van Doorn

Directeur

a.vandoorn@dgbc.nl

Auke Bullema

Publicist/woordvoerder

a.bullema@dgbc.nl

Bart Brok

Manager Bedrijfsvoering

b.brok@dgbc.nl

Bart van der Vaart

Publicist/woordvoerder

b.vandervaart@dgbc.nl

Bastiaan Versteeg

Projectmanager

b.versteeg@dgbc.nl

Bodhi Lepelaar 

Communicatiemedewerker

b.lepelaar@dgbc.nl

Bouchra El-Ouatiq

Boekhoudkundig Medewerker

b.elouatiq@dgbc.nl

Diana van den Eijnden

Relatiemanager

d.vandeneijnden@dgbc.nl

Edwin van Noort

Hoofd Ontwikkeling 

e.vannoort@dgbc.nl

Eefje Stutvoet

Projectmanager Paris Proof

e.stutvoet@dgbc.nl

Fiona Evans 

Office Assistent

f.evans@dgbc.nl

Fredericke Reijerkerk

Communicatieadviseur

f.reijerkerk@dgbc.nl

Hans Valkhoff

Projectmanager

h.valkhoff@dgbc.nl

Helen Retel Helmrich

Officemanager/PA van Annemarie van Doorn

h.retel@dgbc.nl

Ingrid Smeelen

Medewerker Certificering & Beheer

i.smeelen@dgbc.nl

Jan Kadijk

Manager Kennis en Innovatie

j.kadijk@dgbc.nl

Leonie de Boer

Projectmanager

l.deboer@dgbc.nl

Maikel de Laat

Projectmanager

m.delaat@dgbc.nl

Marieke Olsthoorn

Hoofd Communicatie en Events

m.olsthoorn@dgbc.nl

Martin Mooij

Programmamanager Deltaplan Duurzame Renovatie/
Manager Certificering

m.mooij@dgbc.nl

Melody Reyneveld

Trainingscoördinator

m.reyneveld@dgbc.nl

Niek Stukje

Communicatieadviseur

n.stukje@dgbc.nl

Pauline Braam

Trainingscoördinator

p.braam@dgbc.nl

Peter Gabriëls

Projectmanager

p.gabriels@dgbc.nl

Remy Heijer

Projectmanager

r.heijer@dgbc.nl

Ruben Zonnevijlle

Programmamanager Circulariteit

r.zonnevijlle@dgbc.nl

Rudy van der Helm

Programmamanager

r.vanderhelm@dgbc.nl

Thomas Heye

Programmamanager

t.heye@dgbc.nl


Laatste nieuws

DGBC levert bijdrage aan Climate Adaptation Summit

DGBC levert bijdrage aan Climate Adaptation Summit

The Flow Amsterdam slimste gebouw van 2020

The Flow Amsterdam slimste gebouw van 2020

Bouwen met hout gunstiger voor klimaat dan uit huidige MPG-berekening blijkt

Bouwen met hout gunstiger voor klimaat dan uit huidige MPG-berekening blijkt